◾ Güvenlik Kamera Kayıt Cihazından (DVR) Görüntü Kurtarma

Vide kurtarma

Güvenlik kamera kayıt sistemleri genellikle Tayvan, Çin gibi uzak doğu ülkelerinden ithal edilmekte ve çok farklı tipte format, işletim sistemi, dosya sistemi, kodlama, kayıt metodu ve kodekler kullanmaktadır.

Üretici firmalar tarafından oluşturulan bu sistemler tek bir standart yapıda değildir ve hangi sistemin nasıl programlandığına ilişkin detay bilgiler de ancak üretici firmalarda bulunabilmektedir. Bu nedenle, her marka ve model kayıt sistemi, kendi üreticisinin/geliştiricisinin veya programcısının tercih ettiği ve belirlediği ayarlar, kodekler, formatlar ve özelliklere göre çalışmaktadır.

Bundan dolayı  bir sistem için geçerli olan bir program veya bir uygulama diğer bir kayıt sisteminde geçerli olmayabilmektedir. Üretici firmaların oluşturduğu farklı yapılardan dolayı DVR kayıt cihazlarından veri kurtarılmasında farklılıklar göstermekte, bir sistemde işe yarayan veri kurtarma yöntemi diğer sistemlerde işe yaramayabilmektedir.

Dolayısıyla güvenlik kameralarından silinmiş kayıtların kurtarılması için her marka-model ve versiyon sistemin kendine ait özelliklerine göre inceleme ve veri kurtarma yapılması gerektirmektedir.

Nasıl Yapıyoruz?

  • Verinin kayıt bulunduğu diskin adli kopyası alınır ve adli kopya üzerinden çalışılır.
  • Adli veri kurtarma yazılımları kullanılarak veri kurtarma işlemi gerçekleştirilir.
  • Kurtarılan verinin özellikle istenilen bir bölümü varsa bu bölüm üzerinde teknolojik programlarla iyileştirmeler yapılarak kalite artırılır.
  • Uzmanlar tarafından kalitesi yükseltilmiş haliyle tekrar incelenir.
  • Ekinde tüm çözümleme ile birlikte önemli yerlerin detaylı açıklandığı özel çözümleme değerlendirilmesi ve sonuç raporu oluşturulur.
  • Tarafınıza istenilen formatta ve dilde gönderilir.

 

 Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz

 

  • Veri Kurtarma Yapılan Aygıtlar

hard-disk-kurtarma

  

flash-kurtarma

          

ss-veri-kurtarma

   

server-kurtarma

   

raid-kurtarma

   

dvr kayit

 

mobil

 
Hard Disk   USB Bellek   

SSD

 

Server

 

RAID

 

DVR-Kayıt Cihazı

   Mobil Cihaz