savivus

Savvius Insight kurulmuş olan işletmelerdeki IT Yöneticisi Omnipeek ağ izleme ve analiz yazılımını kullanarak ağı izleyebilir, sorunun kaynağını gerçek zamanlı olarak belirleyebilir, ayrıntılı analiz ve raporlama yapabilir. IT yöneticileri işletmelerde güvenliği ve kullanıcıların sorunsuz çalışmalarını sağlamak için günlük hızlı denetimler yapabilir.

Savvius Insight ağ trafiğinin izlenmesi, kopyalanması, incelenmesi, analizi ve raporlanması işlevlerini yapabilen bir sistemdir. Sistem üzerinde 3 adet giriş ve 2 adet TAP görevi yapan 1 Gbit giriş bulunmaktadır. Savvius Insight eş zamanlı olarak 3 adet switchten SPAN portundan yönlendirilen trafik ile bir kablo üzerindeki trafiğin arasına girerek trafik izleme, kopyalama, inceleme, analiz ve raporlama yapabilmektedir.

savivus 1

Savvıus Insight’ın kablolu ve kablosuz ağlardaki yetenekleri:

- Kablolu ve kablosuz ağlar üzerinde bulunan trafiği pasif olarak izleme ve dahili hafızasına kaydetme,

- Savvius Insight içerisinde her türlü ağ trafiğinde sınıfının en iyi ağ analizi, grafik, gösterge tabloları, arama araçları ve filtreler bulunan ödüllü Omnipeek ağ analiz yazılımı,

- İzlenen trafiği ayrıntılı analiz etme ve raporlama,

- Dahili 128 GB SSD sabit disk,

- Linux işletim sistemi,

- 1 Gbit trafiği izleme ve yakalayabilme,

- Ağ performansının ölçülmesi,

- Ağdaki cihaz ve sistemler arasındaki sorunların tespiti,

- Trafik gecikmesi ve paket kayıplarının tespiti,

- Ağda malware (zararlı yazılım) tespiti,

- Derinlemesine paket analizi (DPI),

- 3000’den fazla uygulamanın gerçek zamanlı analizi,

- Omnipeek Yakalama Motoru (Capture Engine) bir veya daha fazla ağdan yakalanan trafik üzerinde gerçek zamanlı paket analizi,

- Adli inceleme, analiz ve raporlama konularında profesyonel çözümler sunmaktadır.

savivus 4

Savvius’un hızı ve kapasitesi yüksek ağlarda da çözümleri bulunmaktadır. Sektör lideri akıllı paket yakalama ve analiz cihazları olan Savvius Omnipliances, büyük ağlarda gerçek zamanlı ve olay sonrası analizi 25Gbps'ye kadar hızlandırabilir. Savvius Omnipliance; paket analizinde, ağ performansı ve bağlantı, çok segmentli gecikme, uygulama performansı, veri ve VoIP kalitesi ve daha pek çok konuyu çözme konularında uzun yıllar tecrübesi bulunmaktadır. Farklı ağ yapılarına özel çözümleri bulunmaktadır.

 savivus 5

Omnipliance T300; 10G / 40G ağları için en güçlü paket yakalama ve analiz cihazı. Omnipliance T300'ün dahili kapasitesinin isteğe bağlı olarak 192 TB’a kadar yükseltilebilmesine olanak tanır. Omnipeek analizi için capture engine (Paket yakalama motoru) bulunmaktadır.

Omnipliance M200; 1G / 10G ağları için güçlü, verimli bir paket yakalama ve analiz cihazıdır. 32 ve 48 TB disk kapasiteli seçenekleri mevcuttur. Omnipeek analizi için capture engine (Paket yakalama motoru) bulunmaktadır.

Omnipliance C100; çok parçalı 1G ağları için paket yakalama ve analiz cihazıdır. 8 ve 16 TB disk kapasiteli seçenekleri mevcuttur. Omnipeek analizi için capture engine (Paket yakalama motoru) bulunmaktadır.

Omnipliance WiFi WLAN; çoklu Gigabit 802.11n ve ac ağları için  paket yakalama ve analiz cihazıdır. Kablosuz veriyi çoklu Gbps hızlarında yakalama ve depolama yapabilr. Analiz için WLAN trafiğinin eksiksiz kaydeden kablosuz adli bilişim cihazıdır.

savivus 2

Omnipliance Portable; 1G / 10G / 40G Ethernet ve kablosuz 802.11n / AC ağları için hepsi bir arada paket yakalama ve analiz cihazıdır. Ulaşılması zor olan ağlarda sorunların çözülmesinde ihtiyaç duyulan bölümlere doğrudan müdahale etmek için kullanılabilir. Savvius gelişmiş ağ arayüzü ve üstün performans ve ayrıntılı analiz yapabilen yazılım analizi için idealdir.

savivus 3Savvius ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve temin etmek için lütfen BigData Forensic ile irtibata geçiniz.

  • Veri Kurtarma Yapılan Aygıtlar

hard-disk-kurtarma

  

flash-kurtarma

          

ss-veri-kurtarma

   

server-kurtarma

   

raid-kurtarma

   

dvr kayit

 

mobil

 
Hard Disk   USB Bellek   

SSD

 

Server

 

RAID

 

DVR-Kayıt Cihazı

   Mobil Cihaz